Standhouders

Overzicht voorlopige deelnemers BBBB 2019


Ben je op zoek naar een specifieke standhouder? Gebruik dan CTRL+F op je toetsenbord om te zoeken!



Deelnemer E-mailadres Website Trefwoord
Romeijnromeynverhuur@gmail.com
http://www.kinderattracties.com/Draaimolen
Gerrit Emous g.van.emous@zonnet.nl http://www.emous.nl/ Straalbewerken, plasmasnijden
Eva Hoolwerf zuidwenk@hetnet.nl--- Snoep
Mini musthave anneliepoort@hotmail.com --- Babykleding en speelgoed
Mastenbroek (Baarslag) info@mastenbroek-vleeswaren.nl Rookworsten, spek, mosterd
Cootje Leather Nijkerk natuurlijkco@icloud.com Handgemaakte tassen van leer
Samenklank 'preuverie' gert.heuveling@gmail.com Ketelkoek, koffie, cake
Mink's ijs minksijs@gmail.com IJs
M. de Graaf-Koelewijn marianne-degraaf@live.nl Suikerspinnen
Nicole Spil kraamcadeau ndspil72@gmail.com Kraamcadeau
Big Balloon info@big-balloon.nl Ballonnen
NAR Naturel info@narnaturel.nl Ambachtelijke zeep
Helene Heuveling alice@eemdijk-118.nl Poffertjes
Aardappel Tornado w.setchua@gmail.com Gefrituurde aardappel op een stokje
Roos Kaashandel rogier@roospost.nl Kaassalades
Korlaar bloemisten dirkgeertkorlaar@gmail.com Bloemen
Rotary wim.bolink@wxs.nl Melkmoes, broodjes zalm
P. Methorst kinderkleding priscilla.24@live.nl Zelfgemaakte kinderkleding
Poppylove hannie-gio@hotmail.com Poppenkleding
Klazien Korlaar k.kor@planet.nl Grabbelton, speelgoed
Yvonne Huijgen info@artstudio11.nl Kunstgalerie
Hetty Schouten-Blokhuis info@lakrans.nl Kransen, tafeldecoraties
Chocozoenen info@chocozoenen-vaniza.nl Chocozoenen
Grejanne Veldhuizen grejanneveldhuizen@live.nl Schoonmaakartikelen
De Graaf aardbeien lampiedegraaf@msn.com Aardbeien
Gooimeer brouwerij info@gooimeerbrouwerij.nl Bierbrouwerij
Korenmolen de Hoop info@molendehoopbunschoten.nl Pannenkoeken en meelproducten
Vishandel Paul Verhoeven paul_verhoeven_7@hotmail.com Visverkoop
Boekoeloekoe kittyverbrugge@gmail.com Hamburgers en saucijzen
Els de Boer els@elsenwiebe.nl Speelgoed, babyartikelen
Ongse droom ongsedroom@live.nl Handgemaakte woondecoraties
WK Creatieve Communicatie info@wkcc.nl Boeken, reproducties
Brunesse snijplanten breunesse@live.nl Snijbloemen
Zussekus tjes@live.nl Houten babyartikelen
Gewoon Tiny Heek gewoontiny@hotmail.com Zelfgemaakte woonartikelen
Jan Wilmink info@twentsche-goa-stok.nl Nostalgisch gereedschap en goastok
De Knopenshop info@deknopenshop.nl Fournituren, hobbymaterialen
Hoefsmid Jan Hoogendoorn respectvoorbalans@planet.nl Hoefsmid
Trekkerclub - Trekkers
Weidevogel vereniging info@de-marel.nl Tentoonstelling weidevogels
Felue fvfelue@gmail.com Oude ambachten
De Trapakkers vandermeijden27@hetnet.nl Vlegeldorsen
Lintelo - Uurwerken demonstratie
T. te Koppel - Loodklopper/koperslager
Scharensliep evreeswijk@casema.nl Scharen slijpen
Frans Pel info@outevents.nl Tingieter
R Eefting roelofeefting4@gmail.com Bezembinden, kransen, sokken breien
R. van Gent rvangent@home.nl Oude ambachten, sieraden
R. Reinders klompenmakertje@hotmail.nl Klompenmaker, houtbranden
Rode Kruis gijsbertha@planet.nl EHBO, hulpverlening
Muskusrattenbestrijding secretariaat-mrb@wsrl.nl Voorlichting muskusrattenbestrijding
Lokale Omroep Spakenburg rtv@omroepspakenburg.nl Radio, tv
Kees Verkaik ingeverkaik@hetnet.nl Baggernetten boeten
Zwarte Handen zwarte-handen@quicknet.nl Schapen scheren, smederij, kuper, touwslager
Dirondydirondy@gmail.com
Roofvogels middeleeuwse stijl
Struik Smederij h.j. struik@kpnplanet.nl Smederij
VVN geertzema@kpnmail.nl Voorlichting verkeersveiligheid
Jeanetta Struiving jstruiving@hotmail.com Weefgetouw demonstratie
NGK Westerkerk rwisman01@hotmail.com Klederdracht, cadeauartikelen, riet
IVN Eemland nagelhod@gmail.com Natuurboeken, kruidenazijnen
Hervormde Kerk hjzijl@outlook.com Rommelmarkt, beenham, hamburgers
Scouting de Eempad scoutingdeeempad@gmail.com Toren beklimmen
Bunscote secretaris.bunscote@gmail.com Oude ambachten, boekenverkoop
Klederdracht- en visserijmuseum secretariaat@@kenvmuseum.nl Promotiemateriaal
Museum Spakenburg info@museumspakenburg.nl Boeken
N. Schueler, C. Vedder artina@casema.nl Zelfgemaakte kaarten
J. Drie-van de Vuurst --- Jam, honing proeven
Stoffers --- Geitenkaas
R. Koelewijn kunstschilderroel@ziggo.nl Kunstschilder
C.J. Baan hansbaan@hetnet.nl Jam, honing
Hosanna _jan@roospost.nl Muffins
Stichting dierenzorg Eemland ambucoordinator@dierenzorgeemland.nl Dierenambulance
Nijkerk Wellensiekinfo@dapnijkerkwellensiek.nl Dierenarts
G. Wessels info@letterschilder.com Uithangborden schilderen
Corlaer College mhogendoorn@corlaercollege.nl Schoolproject Corlaer